Kontaktpersoner

Lars Nyström - Ansvarig försäljning, Sverige & Export
lars.nystrom@offecct.se | T: 070-581 35 85

Försäljning Sverige
Mikael Darheden - Försäljning, Västra, Norra Sverige & Norge
mikael.darheden@offecct.se | T: 070-543 36 46

Madeleine Tingdal - Försäljning, Göteborg
madeleine.tingdal@offecct.se 
| T: 076-626 25 27

Camilla Ström - Försäljning, Stockholm
camilla.strom@offecct.se | T: 070-932 61 87

Jens Furhoff - Försäljning, Stockholm, Mellan Sverige
jens.furhoff@offecct.se 
| T: 073-145 60 19

Hedvig Sönnerstedt - Försäljning, Södra Sverige & Öresundsregionen
hedvig.sonnerstedt@offecct.se 
T: 070-916 13 03

Försäljning Export
Morten Rank Levison - Försäljning Export, Mellanöstern & Nordamerika
morten.levison@offecct.se | T: 073-232 47 96 / +971 56 113 51 93

Christine Arnefors - Försäljning Export, Europa
christine.arnefors@offecct.se | T: 070-896 52 22


Sale Support
Lotta Bengtsson - Ansvarig, Sales Support
lotta.bengtsson@offecct.se | Tel: 0504-415 28

Emma Lans - Export Sales Support
emma.lans@offecct.se | T: 070-825 75 38

Susanna Hammar - Sales Support
susanna.hammar@offecct.se | T: 0504-415 34

Dan Lundh - Sales Support
dan.lundh@offecct.se | T: 0504-415 61

Ann Westberg - Sales Support
ann.westberg@offecct.se | T: 0504-415 01


Kurt Tingdal - VD, Marknadschef
kurt.tingdal@offecct.se

Marknad
Ulrika Darheden - Marknad
ulrika.darheden@offecct.se | T: 0504-415 24

Sanna Rosell - Marknad & PR
sanna.rosell@offecct.se | Tel: 0504-415 49

 

Anders Englund - Ansvarig Design- och produktutveckling
anders.englund@offecct.se

Prouduktutvecklig
Joachim Schubert - Produktutveckling
joachim.schubert@offecct.se  | T: 0504-415 83

Maria Lindberg - Produktutveckling
maria.lindberg@offecct.se  | T: 0504-415 77

Petter Reuterholt - Produktutveckling
petter.reuterholt@offecct.se 
| T: 070-146 95 53

COO
Christina Björklund
christina.bjorklund@offecct.se

Ekonomi & IT
Olle Isaksson - Ekonomi
olle.isaksson@offecct.se | T: 0504-415 16

Lennart Östman - IT
lennart.eastman@offecct.se | T: 0504-415 25

Inköp & Leveranser
Susanne Ekman-Thillander - Inköp
susanne.ekman@offecct.se | T: 070-233 85 34, 0504-415 22

Helena Lidenfos Åberg - Leveranser
helena.aberg@offecct.se | T: 0504-415 21

Kvalitet, Miljö & HR

Maria Ragnarsson - Kvalitet och Miljö 
maria.ragnarsson@offecct.se | T: 070-585 27 82, 0504-415 82

Anki Madsen - Personal & HR
anki.madsen@offecct.se | T: 0504-415 17